Pro dotazy volejte

+420 775 224 234

Raynet connector

Aplikace Raynet connector slouží k synchronizaci dat mezi IS Pohoda a CRM Raynet. Propojeno je hned několik agend jako např. adresář (kontaktní osoby, dodací adresy), skladové položky, ceníky, nabídky, objednávky a faktury (úhrady).

Základní mechanismus:

Aplikace je určena pro firmy, které využívají cloudový CRM software Raynet a ekonomický a informační systém Pohoda. Typickým příkladem je obchodně zaměřená společnost, která má obchodní zástupce v terénu. Ti obvykle pracují jen s Raynetem a to tím způsobem, že zakládají nové klienty, případně kontaktní osoby a provozovny a vytváří nabídky a objednávky. Tyto záznamy se automaticky přenáší do IS Pohoda, kde jsou dále zpracovány různými způsoby. Obchodní případ vždy končí vydanou fakturou, která je následně přenesena do CRM Raynet a to včetně úhrad. Obchodní zástupce má tím pádem přehled o platební morálce svých klientů.

Agendy:

Přenos jednotlivých agend lze libovolně vypnout, případně filtrovat. Můstek může přenášet např. jen část adresáře nebo položky z vybraných skladů.